Marki, z którymi współpracujemy

Vadain

Jest częścią holenderskiego holdingu Venture Group, a na rynku polskim działa już ponad 20 lat. Na wszystkie kolekcje łącznie składa się ponad 200 rodzajów tkanin.

Ridex

Pierwszy salon otworzył swe drzwi  już 1992 roku, w Poznaniu. Od pierwszego dnia do dziś firmę RIDEX wyróżnia wyjątkowe podejście do piękna oraz wysokiej jakości tkanin.

Ado

Niemiecka firma oferująca wysokiej jakości tkaniny dekoracyjne. Tkaniny Ado to naturalny wygląd oraz żywe kolory.

Dekoma

W branży od ponad 20 lat, firma tworząca kolekcje tkanin meblowych, dekoracyjnych, tapet, dywanów oraz dodatków tapicerskich.

Fabricut

Fabricut to jeden z największych, najbardziej postępowych dystrybutorów tkanin dekoracyjnych na świecie, amerykańska firma, która na rynku jest już od 60 lat.

Eurofirany

Polska firma z siedzibą w Żywcu, na rynku od 1990 roku. Dziś są potentatem na polskim rynku w dziedzinie importu firan.

Fargotex

Historia Fargotex rozpoczęła się w 1999 r. w Łomży. Obecna oferta skupia cztery marki, o wysublimowanym designie, dobrane tak, by stworzyć spójną stylistycznie koncepcję we wnętrzach. Są to tkaniny meblowe – Fargotex Furniture Fabrics, tkaniny dekoracyjne pod marką Cosmonova, brand Carpet Decor, oferujący kolekcje dywanów ręcznie wykonanych oraz łatwoczyszczących i od niedawna także marka AlmiDecor, w ofercie której można znaleźć produkty wyposażenia wnętrz.

iliv

Iliv

Kolekcja tkanin ILIV to wysokojakościowe materiały, które wyróżnia angielski charakter, ciekawa kolorystyka oraz ponadczasowe wzornictwo. Precyzyjnie zaprojektowane kolekcje korespondują z romantycznym stylem oraz pięknymi detalami we wnętrzu.

Zegar

Firma ZEGAR Sp. J. została założona w 1934 roku we Lwowie. Od 1945 roku działa na terenie Tarnowa. Firma ZEGAR jest obecnie największym polskim producentem karniszy ze stali nierdzewnej i mosiądzu. W swojej ofercie ma także wyroby ze stali kutej i tworzywa.

Rad-Pol

Różne typy tkanin w wielu wybarwieniach, od produktu nowoczesnego po klasyczny. Rozwiązania wyrafinowane i te popularne, w wielu teksturach, z różnych włókien. Firma Rad-Pol proponuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania oraz równowagę jakości do ceny.

iliv

Marcin Dekor

Konsekwentnie od 1988 r. realizuje misję, której celem jest tworzenie własnych oryginalnych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Priorytetem firmy jest wysoka jakość produktów i usług oraz nielimitowana dostępność.